Kabelis SC - SC 3m Digitus DK-2522-03

125um 1Gbit 3m 3mm 50 CORD. Cord Cord. DIGITUS Duplex FIBER Farbe Ferrule Fib Fiber Halogenfrei Haube Kabel Kabeldurchmesser Keramik LSOH LWL Länge Messprotokoll Multimode OM2 OPTIC Opt. Optic Patch Patchkabel SC SC-SC Stecker bis mit orange to
Pasūtījuma kods: 75265
Cena ar PVN: € 9.57
Pasūtījuma izpildes laiks:
piektdien 22. jūnijā

Prece jāpasūta no piegādātāja.
Lai preci saņemtu piektdien 22. jūnijā pēc 16.00, pasūtījums ir jāveic ne vēlāk kā parīt 20. jūnijā līdz 14.00.

Pieejama arī steidzama pasūtījuma izpilde.
Lai preci saņemtu parīt 20. jūnijā pēc 16.00, pasūtījums ir jāveic ne vēlāk kā šodien līdz 14.00. Piemaksa par steidzamību € 9.48.

 
Preču grupa: Optiskie kabeļi
Ražotājs: Digitus
Preces kods: DK-2522-03
Ražotāja garantija:
24 mēneši
Ražotāja saite: http://www.digitus.info/

Parametri

Kabeļa garums: 3 m
Pirmais konektors: SC
Otrais konektors: SC
Diametrs: 50/125 µm
Tips: Multi Mode